لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

راهکارهایی برای از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین


از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,راهکارهایی برای از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,رفع بوی سیگار از داخل ماشین

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین

 

 برطرف کردن بوی سیگار از داخل ماشین

چنانچه خودتان داخل ماشین سیگار کشیده اید یا فرد سیگاری را سوار ماشین‌تان نموده‌اید یا حتی ماشین از دیگری خریده‌اید که بوی سیگار می‌دهد که خیلی اذیت کننده و ناخوشایند است و باعث آزار خود و سرنشینان ماشین‌تان می‌شود. اصلا دلواپس نباشید با چند ترفند راحت می‌توانید بوی سیگار از ماشین را برطرف نمایید.

 

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,راهکارهایی برای از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,برطرف کردن بوی سیگار از داخل ماشین

رفع بوی سیگار از داخل ماشین

 

رفع بوی سیگار از ماشین

پاکیزه کردن اجزای داخل ماشین

برای رفع بوی سیگار از ماشین ابتدا می بایست یک نظافت کلی داخل ماشین انجام دهید. وسائل مورد نیاز برای انجام این‌کار می‌توانید از یک عدد فرچه، جارو یا جاروبرقی، یک اسپری برای از بین بردن گرد و غبار سیگار داخل ماشین استفاده نمایید.

 

– پاکیزه کردن فرش های کف ماشین 

فرش های کف ماشین را جارو نموده و بعد آن‌ها را بشویید.

 

– پاکیزه کردن جاسیگاری

جا سیگاری را از خاکستر و ته سیگار خالی نمایید و بعد آن را بشویید و به آن خوشبو کننده یا عطر بزنید.

 

– روشن کردن تهویه‌ی ماشین

حدود نیم ساعت تهویه‌ی ماشین را در موقعیت گرم بگذارید و درهای ماشین را نیز باز بگذارید.

 

– عوض کردن فیلتر هوای ماشین

فیلتر هوای ماشین را می بایست هر ۱۹۰۰۰ کیلومتر عوض نمایید. برای از بین بردن بوی سیگار حتما فیلتر هوای ماشینتان را عوض نمایید.

 

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,راهکارهایی برای از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,روش از بین بردن بوی سیگار در ماشین

برطرف کردن بوی سیگار از داخل ماشین

 

قهوه 

دلیل استفاده قهوه این است که در قیاس با دود سیگار بوی غالبی دارد. قدری دانه یا پودر قهوه را در یک فنجان بریزید و آن را برای چند ساعت یا در طول شب در ماشین بگذارید و حتماً  شیشه‌های ماشین  هم بالا باشد. صبح با باز کردن درب ماشین بوی خوش قهوه به جای بوی سیگار به مشامتان می خورد و بدون شک از بوی قهوه در اول روز لذت می‌برید.

 

دارچین

اگر بوی دارچین را دوست دارید می بایست قدری از پودر یا چوب آن را داخل آب بجوشانید و همانگونه که آب داغ است و بخار می‌نماید آن را به درون ماشین انتقال داده و درب‌های خودرو را ببندید بعد از سرد شدن آب خواهید دید که دیگر بوی سیگار کمتر به مشام می‌رسد.

 

زغال

خود بوی زغال غالب نیست ولی این ماده می‌تواند در جذب بوی سیگار به شما کمک نماید. یک تکه و دو تکه کافی نیست می بایست یک پاکت آن را درون صندوق عقب یا روی صندلی عقب بگذارید. یک شب یا دو شب در همان حال بگذارید تا اثر نماید.

 

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,راهکارهایی برای از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,چگونه بوی سیگار داخل خودرو را از بین ببریم

روش از بین بردن بوی سیگار در ماشین

 

سرکه سفید

به احتمال زیاد در وسیله نقلیه خود جایی برای قرار گرقتن یک فنجان هست، پس حتما مقداری سرکه سفید را در یک فنجان ریخته و در ماشین خود بگذارید. چنانچه این ماده یک شب تا صبح داخل ماشین بماند به احتمال زیاد صبح فردا بوی سیگار را در خودرو احساس نخواهید نمود.

 

استفاده از آمونیاک

یک لیوان آمونیاک کافی است. بوی آمونیاک خیلی آزار دهنده است. هنگامی که آن را داخل ماشین میگذارید، درون ماشین نباشید. بعد از بوگیری آمونیاک 1 تا 2 ساعت پنجره ها را باز گذاشته آن گاه از خودرو استفاده نمایید.

 

جوش شیرین

جوش شیرین هم برای می‌تواند رفع بوی سیگار کمک کننده باشد. با این حال، پیش از استفاده از آن ، مطمئن شوید که کف و صندلی‌های وسیله نقلیه شما خیس نباشد. سپس، جوش شیرین را روی کفی و صندلی‌ها بپاشید. چند دقیقه زمان بدهید تا جوش شیرین اثر نماید و آن گاه خودرویتان را پاکیزه نمایید.

 

از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,راهکارهایی برای از بین بردن بوی سیگار از داخل ماشین,بوی سیگار داخل ماشین

چطور بوی سیگار داخل خودرو را از بین ببریم

 

استفاده از سیب

سیب را 4 قسمت نمایید و در جاهای مختلف ماشین بگذارید. پس از 48 ساعت بوی سیگار برطرف خواهد شد.

 

مرکبات

لااقل یک بار در زندگی از عطری که از مرکبات باشد، استفاده نموده‌اید و تجربه بوی خوشایند آنها را دارید. برای رفع بوی سیگار کافیست بعد از خوردن نارنگی و پرتقال پوست آن را دور نریزید و داخل خودرو بگذارید. نه فقط این پوسته‌ها می‌توانند بوی دود را جذب کنند و آن را با عطر مرکبات که دوست دارید جایگزین می‌کنند.

 

استفاده از روزنامه ی مچاله

روزنامه دارای خواص بوزدایی است. با گذاشتن چند روزنامه ی مچاله شده داخل ماشین البته همراه با یکی از شیوه های بالا به آسانی قادر هستید شاهد رفع بوی سیگار باشید.

 

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها