لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

پاکیزه کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه


تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه,شستشوی چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه

پاکیزه کردن درهای شیشه ای قابلمه

 

پاکیزه کردن دور درهای شیشه ای قابلمه

همان گونه که شما هم میدانید در های شیشه ای به تدریج زرد می شوند و پاکیزه کردنشان ‌دشوار می گردد و یا بعضی اوقات کنار دسته هایشان چربی جمع می گردد برای پاکیزه کردن آنها در این نوشته راهکاری ارائه شده همراه بیتوته باشید.

پاکیزه کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه

روی درهای شیشه ای مقداری پودر صابون یا صابون رنده شده و مقداری پودر ماشین لباسشویی میریزیم و میگذاریم حدود یک روز بماند سپس با اسکاچ آن را بشویید و بعد آبکشی نمایید خواهید دید که چقدر راحت پاکیزه می شوند.

 

تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه

پاکیزه کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه

 

نکته :

شما با یک تشت آب و قدری پودر صابون یا رنده صابون و مقداری پودر ماشین لباسشویی میتوانید بارها و بارها و طی چند روز ظروف مختلف را بشویید.

 

تمیز کردن درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن چربی ها و کثیفی های دور درهای شیشه ای قابلمه,تمیز کردن دور درهای شیشه ای قابلمه

پاکیزه کردن دور درهای شیشه ای قابلمه

 

خود قابلمه و قاشق و چنگال ها و چاقو ها را نیز قادر هستید در این محلول قرار دهید و پاکیزه نمایید و احتیاجی نیست این آب رو زود به زود عوض نمایید با این شیوه در های شیشه ای خیلی چرب قابلمه ها و قاشق و چنگال ها و توری هود و … به طور معجزه آسایی پاکیزه می شوند. این راهکار را حتما آزمون نمایید.

 

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها