لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

زیباترین استراحتگاه های دنیا


7 استراحتگاه جدید یا بازسازی شده در سراسر دنیا که در ادامه معرفی می نماییم، ویژگی های مشابهی همچون طراحی فوق العاده، فضای خیلی مطبوع و غذاهای محلی عالی دارند.

1.    Endémico
باجا کالیفرنیا، مکزیکو

  زیباترین استراحتگاه های دنیا

  این هتل، 20 کلبه چوبی دارد و روی شیب های صخره باجا کالیفرنیا در مکزیک واقع شده است. این هتل در  جولای سال 2012 میلادی گشایش یافته است و تلفیقی از فرهنگ مکزیکی و طراحی نوین است. به علت نزدیکی این استراحتگاه به سواحل انسنادا، در رستوران های آن، غذاهای دریایی همچون ساندویچ لابستر سرو می گردد. این هتل در فاصله یک و نیم ساعتی از  سن دیگو، کالیفرنیا قرار دارد.
2.    Alpina Gstaad
جستاد، سوئیس

 زیباترین استراحتگاه های دنیا

 این نخستین هتل خیلی با کیفیتی است که در یکصد سال اخیر در روستای Gstaad در سوئیس ساخته شده است. این هتل با سقف های سه گوش و بالکن های چوبی درست مطابق معماری کشور سوئیس طراحی شده است. داخل این هتل فوق العاده شیک ساخته شده است و امکانات خوبی همچون سالن نمایش و اسپا 7 متر مربعی (با استخری که با سنگ آهک های محلی پوشیده شده اند) دارد. این استراحتگاه در دسامبر سال 2012 میلادی گشایش یافته است.
3.    Palacio Nazarenas
کوزکو، پرو

 زیباترین استراحتگاه های دنیا

 این صومعه قدیمی به هتلی در روستای اینکین شهر کزوکو تبدیل شده است. اتاق هایی که روزی محل زندگی راهبه ها بود، حالا تبدیل به استراحتگاه مسافران شده اند. یونیفورم های کارمندان این هتل توسط یک طراح پرویی به نام فاطیما آریتا طراحی شده است. در رستوران های این هتل از مواد غذایی محلی همچون نوعی انجیر خاردار استفاده می گردد. این هتل در ژوئن سال 2012 میلادی گشایش یافته است.

4.     Sugar Beach
سنت لوسیا

 زیباترین استراحتگاه های دنیا

 در سه سال گذشته، شوگر بیچ بازسازی ها و نوسازی های بسیاری داشته است. حالا مسافران در اتاق های بزرگ خانه های ییلاقی ساخته شده در ساحل این استراحتگاه یا ویلاهای بزرگ موجود در جنگل اقامت دارند. رستوران های این استراحتگاه، غذاهای محلی کارائیب همچون ماهیماهی سرخ شده در تابه و موز سبز گریل شده سرو می گردد. بازسازی این استراحتگاه در نوامبر سال 2012 میلادی به پایان رسید.
5.    Amanzo’e
پورتو هلی، یونان

 زیباترین استراحتگاه های دنیا

  این هتل خیلی زیبا را آرشیتکت مشهوری به نام اد تاتل طراحی نموده است. این هتل قرار است در ماه مارس سال جاری میلادی گشایش یابد. فضای این استراحتگاه مملو از درختان زیتون است. همچون دیگر استراحتگاه های عمان، Amanzo’e نیز خیلی مجلل و شیک است. هر کدام از سوئیت های این هتل استخر اختصاصی خود رادارند. این هتل در طول فصل برداشت محصول، تورهای چیدن زیتون برگزار می نماید.
6.    Hôtel La Ferme
کبک، کانادا

 زیباترین استراحتگاه های دنیا

 موسس دانیل گاتیر، در روستایی در فاصله یک و نیم ساعتی از شهر کبک، هتلی روستایی ساخته و ایستگاه قطاری نیز برای آن در نظر گرفته است. اسباب و مبلمان خیلی شیک این هتل همچون بالشتک های پشمی و تخت های چوبی همه توسط هنرمندان محلی ساخته شده اند. در رستوران های این استراحتگاه، غذاهای کبِکی همچون پنکک رازیانه و جگر غاز سرو می گردد. این استراحتگاه در ژوئن سال 2012 میلادی گشایش یافت.
7.    Hotel Jerome
آسپن، کلورادو

زیباترین استراحتگاه های دنیا

 هتل Jerome برای نخستین بار در سال 1889 میلادی به عنوان مجلل ترین و شیک ترین هتل غرب گشایش یافت. طراحی جدید این هتل همچنان نمایی تاریخی دارد. به طور مثال، میتوان به کاغذدیواری های گلدار که از سال 1920 میلادی الهام گرفته است، اشاره نمود. بعضی از قسمت های این هتل دست نخورده باقی مانده اند. این هتل در دسامبر سال 2012 میلادی بازگشایی شد.

منبع:bartarinha.irمنبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها