لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

جاذبه های توریستی جزیره بالی


 

جاذبه های توریستی جزیره بالی

 

 

موزه بالی:

 

این موزه یکی از خوبترین‌ها در اندونزی است و مجموعه‌ای با‌شکوه از حکاکی‌های مزین، ماسک‌های نقاشی شده، عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی، ظروف سفالی و منسوجاتی برای بعضی هنرمندان اهل بالی که نامدار هستند دارد و همگی در یک مجموعه از محوطه‌ای محصور که به خوبی نگهداشتن می‌شود قرار گرفته اند.

 

موزه معبد (Puri Pemecutan )

کنار موزه Pemecutan Palace، این معبد با قدمت صد ساله شامل یکی از مجموعه‌های ارزشمند خنجرهای بومی باستانی و دیگر سلاح‌ها، ابزار‌های موسیقی و تندیس‌های هندو است.

 

مرکز هنر (Taman Werdi Budaya)

این مجموعه از ساختمان‌های چوبی در سبک سنتی شامل اثرهای هنری اهالی بالی در عصر معاصر، ماسک‌های چوبی، حکاکی‌ها و نقاشی‌ها است و همچنین دارای شماری فروشگاه‌های سوغاتی است که در آنجا، کارهای هنرمندان بومی با قیمت ثابت به فروش می‌رسند.

 

هنرستان موسیقی و رقص (SMKI)

بالی برای چندین مرکز غنی میراث موسیقیایی قدیمیش معروف است و SMKI به حفظ این میراث مملو در قرن 21 اشاره دارد. از SMKI در صبح (از 8 صبح الی11 صبح) برای دیدن استادان رقص در حال آموزش مهارت‌هایشان به هنرجویان جدید دیدن نمایید.


موسیقی و رقص سنتی

هیچ بازدید کننده‌ای نباید رقص خیلی سنتی آرام و سرگرم کننده بالی را که با نوعی شمشیر به نمایش در می‌آید، یا Ramayana که همان صحنه‌های برگزیده از رقص موزون هندوی بزرگ است، از دست بدهد. اکثر هتل‌های بزرگ نمایش‌های شبانه را (برای غیر بومی‌ها به همان اندازه بومی‌ها) برگزار می‌کنند. برای Barong (نوعی شمشیر دسته کلفت لبه تیز) همچنین به نمایش‌های در فضای باز توجه نمایید که هر صبح در Batubulan در شمال شرقی مرکز شهر برگزار می‌شود. Wayang kulit (عروسک خیمه‌شب‌بازی) نیز در بسیاری از هتل‌ها و مراکز بصورت متناوب به نمایش گذارده می‌شود

 

منبع:iranhotelonline.comمنبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها