لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

سفری آسان در کمال آرامش


لحظه ‌لحظه زندگی مملو از خاطرات تلخ و شیرین است. خاطراتی که زندگی را تشکیل می‌دهند و گاهی تا آخرین لحظه عمر نیز سبب شادی یا رنجش خاطرمان می‌شوند.

 

خاطره ‏ساز‏ترین وقایعی که در زندگی رخ می‌دهند، در زمان‌های خاصی صورت می‌گیرند. می‌توان ادعا نمود که از زیباترین و خاطره ‏ساز‏ترین مقاطع زمانی، سفرهایی است که هر کس در طول عمر خویش انجام می‌دهد. چه سفرهای کوتاه و داخل شهری و چه سفرهای طولانی و طولانی مدت و این نوشته را با رجوع به سفرنامه‌ها می‌توان دریافت.

سفر به انسان این امکان را می‌دهد که کمی فشارهای روحی و جسمی را از خود دور نماید. حتی اگر سفر کاری باشد و شما مجبور باشید ساعت‌های متمادی در کنفرانس‌هایی شرکت نمایید، بازهم در عوض با کشور یا شهر جدیدی آشنا خواهید شد؛ که این خود از فرصت‌های یادگیری توأم با لذت در زندگی آدمی ست.

برنامه ‌ریزی برای سفر، قسمتی از تفریحات آن است. زمانی که سفری در پیش دارید، سبب می‌شود که خوبتر با مشکلات کنار بیایید (خیلی سفر می بایست، تا پخته شود خامی…). سفر کردن دید و احساس تازه‌ای نسبت به فرهنگ‌ها و آداب‌ و رسم های مختلف به شما می‌دهد و کمک می‌نماید که از زندگی زیادتر لذت ببرید.
 

تور سیاحتی,مسافرت,توریست

 
آیا دقت نموده‌اید هنگامی قصد سفر دارید از شب قبل دچار هیجان خاصی می‌شوید؟ یا اینکه با انرژی زیادتری مشغول به جمع ‌کردن وسایل سفر می‌شوید؟ روانشناسان معتقدند که این شور و هیجان، سبب بهبود کیفیت زندگی می‌شود و امید به زندگی را افزایش می‌دهد. به‌خصوص در جوامع امروزی که زندگی پر از تنش‌ها و درگیری‌های روزانه است و زندگی صنعتی ما را فراگرفته است و شاید کمتر فرصت استراحت یا تمدد اعصاب داشته باشیم.

طبق تحقیقات بالینی که بین 1000 نفر در سن 60 سالگی و ساکن ایالات‌متحده آمریکا در سال 2009 میلادی انجام شد، کسانی که در طول زمان زندگی خود مسافرت زیاد داشته‌اند تقریباً 40 درصد کمتر از دیگران درخطر افسردگی دوران بازنشستگی بودند. همچنین تحقیقات نشان داده افرادی که تعداد زیادتری سفر را در کارنامه زندگی خود داشته‌اند میزان سپرده یا پس‌انداز زیادتری نسبت به بقیه دارا هستند، فقط به علت درس‌هایی که آن‌ها از سفرهای قبلی آموخته‌اند و توانسته‌اند مهارت مدیریت زندگی را آموخته و زندگی خود را خوبتر مدیریت کنند.
 

تور ارزان قیمت,توریست,تورهای سیاحتی و زیارتی

بعلاوه از دیگر مزیت های سفر، بهبود و گسترش روابط اجتماعی است، بدین معنا که در طول سفر شاید با اشخاص بسیاری آشنا شوید و این خود سبب بهبود شرایط زندگی و همچنین گسترش دایره روابط دوستانه و کسب‌ وکاری می‌گردد. یک روانشناس ایتالیایی می‌گوید: تمامی ما در زندگی روزانه، کاملاً در قالب زندگی کاری یا روال روزانه زندگی جای گرفته‌ایم و شاید اکثر حرکت های یا رفتارمان طبق شرایط موجود و محیطی کنترل‌شده باشد؛ اما این شرایط در سفر کاملاً متفاوت خواهند بود و درواقع ما خود واقعی‌مان هستیم؛ بر این اساس این روانشناس معتقد است دوستی‌هایی که دو طرف، موقع سفر با یکدیگر آشنا شده‌اند پایدارترین نوع‌دوستی خواهد بود. چون هر دو طرف خود واقعی‌شان را به نمایش گذاشته‌اند و پس‌ازآن تصمیم به دوستی گرفته‌اند.

امروزه صنعت توریست به‌عنوان یکی از مهم‌ترین صنایع جهان، رشد سریعی در توسعه اقتصاد جهان داشته و گفتنی است کشور ما دارای فضاهای مناسب و بکر برای گام گذاشتن جدی و جذب توریست می‌باشد. برنامه‌ریزی برای حیات دوباره بخشیدن به این بخش و حفظ کارایی آن در آینده ارزش فراوانی دارد، لذا آژانس مسافرتی پارس سیاحت ایرانیان تحت نام تجاری گروه ایران پسنجر بر آن شد تا با برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده با توکل به خدای منان و بهره ‌گیری از تجارب کارشناسان و استفاده از نیروهای مجرب و علاقه‌مند به صنعت گردشگری، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات گردشگری و تورهای مسافرتی داخلی و خارجی و انجام رزرواسیون هتل‏ها با خوبترین کیفیت و قیمت، آغاز نماید.

 

بعضی از خدمات گروه ایران پسنجر که هم‌حالا در حال ارائه می‌باشد به شرح زیر است:
• خدمات ترانسفر فرودگاهی، داخل شهری و بین‌شهری توسط انواع خودرو و همچنین به‌صورت VIP و در صورت نیاز راننده مسلط به زبان‏های خارجی.

• برگزاری تورهای یک‌روزه تهران‌گردی.

• برگزاری تورهای یک‌روزه و چند‏روزه.

• برگزاری تورهای سیاحتی و زیارتی شهرهای مختلف ایران.

• برگزاری تورهای کویرگردی و طبیعت‌گردی.   

• رزرواسیون آنلاین هتل‌های ایران (مخصوص مهمانان خارجی و داخلی)

• برگزاری تورهای یک‌روزه و چندروزه باهدف جذب مسافران تجاری و توریست‌های خارجی و داخلی.

• مترجم همراه تجاری.

• ارائه خدمات بیزینس و مترجم و مشاوره تجاری برای ارتباط بین شركت‏های خارجی و داخلی

• برنامه‌ریزی جهت ورود بیماران جهت درمان به ایران و خدمات مربوط به آن (توریست درمانی)

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها