لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

بیوگرافی مجید حسینی


مجید حسینی,بیوگرافی مجید حسینی,عکس های مجید حسینی

مجید حسینی

 

مجید حسینی بازیکن فوتبال ایرانی که درحال حاضر در تیم ترابزون‌اسپور عضویت دارد. حسینی سابقه بازی در استقلال تهران و تیم ملی را در کارنامه فوتبالی خود داراست. با بیتوته همراه باشید و بیوگرافی مجید حسینی، سوابق فوتبالی و عکس‌های او را دنبال کنید.

گزیده بیوگرافی مجید حسینی

نام کامل: سید مجید حسینی

تاریخ تولد: ۳۱ خرداد ۱۳۷۵

محل تولد: تهران

باشگاه کنونی: ترابزون‌اسپور

پست: مدافع

 

بیوگرافی مجید حسینی

مجید حسینی بازیکن فوتبال، متولد ۳۱ خرداد ۱۳۷۵ در استان البرز و شهر کرج است. مجید حسینی اکنون در باشگاه ترابزون‌اسپور و در پست مدافع بازی می‌کند.

 

ورود مجید حسینی به دنیای فوتبال

فوتبالش را زمانی که ۹ سال سن داشت در تیم آکادمی سایپا در کرج آغاز کرد. در مدرسه فوتبالی که عوامل باشگاه سایپا تاسیس کرده بودند و درحال جذب داوطلب و علاقمندان فوتبال بودند مجید حسینی در این مدرسه ثبت نام شد. بعد از طی کردن مراحل مختلف سنی وارد تیم جوانان سایپا گردید و به مدت پنج سال در رده نوجوانان و جوانان تیم سایپا فوتبال بازی کرد.

 

عضویت مجید حسینی در استقلال تهران

مجید حسینی در سال ۱۳۹۳ و در سن ۱۸ سالگی به تیم جوانان استقلال تهران راه پیدا کرد و سپس توسط پرویز مظلومی به جمع بزرگسالان استقلال اضافه شد. او در طول آن فصل فقط در سه بازی لیگ برتری (در مجموع ۸۶ دقیقه) به میدان رفت. اولین حضور حسینی در ترکیب استقلال بازی با پیکان بود که کمتر از یک دقیقه به زمین آمد. دیداری که با تک گل دقیقه ۹۵ سجاد شهباززاده با حساب یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

سید مجید حسینی,بیوگرافی مجید حسینی,عکس مجید حسینی

بیوگرافی سید مجید حسینی

 

بازی مجید حسینی در راه آهن

او در فصل ۹۵–۱۳۹۴ به صورت قرضی از از تیم استقلال در باشگاه فوتبال راه‌آهن بازی می‌کرد ۹ بازی برای این تیم در لیگ برتر خلیج فارس به میدان رفت تونست ۱ گل هم بزند.

 

بازگشت مجید حسینی به استقلال

مجید حسینی در فصل (۱۳۹۵–۱۳۹۶) به تیم استقلال بازگشت در این فصل با حضور بازیکنانی مانند پادوانی، رابسون جانواریو در استقلال، اغلب نیمکت سهم حسینی بود، در دربی ۸۴ در لحظات پایانی پس از اخراج سید مهدی رحمتی و اتمام تعویض‌ها رحمتی دستکش و پیراهن خود را برای چند لحظه به مجید حسینی داد و وی بجای رحمتی درون دروازه ایستاد و این چند لحظه طول نکشید و سوت پایان به صدا درآمد.

 

او در فصل ۱۳۹۶–۱۳۹۷ نیز عملکرد بسیاری خوبی داشت؛ او به همراه روزبه چشمی از ستون‌های خط دفاعی استقلال بود و در ثبت کلین شیت‌های سید حسین حسینی نقش داشت. به طوری که در برخی از بازی‌ها به دلیل مصدومیت حاضر نبود خط دفاعی استقلال آسیب‌پذیر بود؛ با درخشش او در این فصل برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد.

 

حضور مجید حسینی در ترابزون‌اسپور

مجید حسینی در ۱۳۹۷/۵/۸ به تیم ترابزون‌اسپور پیوست.

سید مجید حسینی,بیوگرافی مجید حسینی,عکس های مجید حسینی

عکس‌های مجید حسینی

 

سوابق ملی حسینی

نوجوانان ایران

وی سابقه بازی برای تیم ملی نوجوانان ایران را داراست ۲۶ بازی رسمی انجام داده و ۶ گل هم به ثمر رسانده.

 

جوانان ایران

او ۸ بازی رسمی برای تیم ملی جوانان ایران انجام داده‌است.

 

امید ایران

سید مجید حسینی ۳ بازی برای تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال انجام داده‌است.

 

عملکرد مجید حسینی  در تیم ملی بزرگسالان ایران

وی در سال ۹۶ اولین بار توسط کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران دعوت شد؛ و نخستین بازی خود را برای تیم ملی در سال ۱۳۹۷ در شب خداحافظی ملی پوشان برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مقابل تیم ملی ازبکستان انجام داد. مجید حسینی پس از درخشش پیاپی جزو نفرات حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ بود؛

 

در بازی اول ایران مقابل تیم ملی مراکش او به عنوان بازیکن تعویضی بجای امید ابراهیمی وارد مسابقه شد و عملکرد خوبی داشت پس از مصدومیت روزبه چشمی در تمرینات تیم ملی او در ترکیب اصلی قرار گرفت و در مقابل تیم ملی فوتبال اسپانیا و پرتغال بازی کرد و جزو بهترین نفرات در بین چهار تیم گروه B بود پس از این مورد توجه تیم‌های مطرح اروپایی قرار گرفت.

مجید حسینی,بیوگرافی سید مجید حسینی,عکس های مجید حسینی

تصاویر اینستاگرام مجید حسینی

 

افتخارات باشگاهی مجید حسینی (استقلال)

قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران ۹۷–۹۶

 

افتخارات فردی مجید حسینی

تیم منتخب سال لیگ برتر خلیج فارس: ۹۷–۱۳۹۶

 

 

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها