لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

بیوگرافی زنده یاد حسین معدنی(مربی سابق تیم ملی والیبال)


حسین معدنی,بیوگرافی حسین معدنی,زندگینامه حسین معدنی

بیوگرافی زنده یاد حسین معدنی

زادروز : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۵۰

زادگاه : اردبیل
مدرک تحصیلی: مهندسی شیمی

وفات: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳
حسین معدنی مربی سابق تیم ملی والیبال مردان ایران در سال‌های ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۳ عضو تیم ملی والیبال ایران بود.
حسین معدنی قره لر ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۵۰ در ادبیل متولد شد. او در دو جبهه تحصیل و ورزش حضوری فعال داشت و توانست در رشته شیمی مدرك مهندسی را دریافت كند. حسین معدنی در عرصه ورزش نیز پاسور و کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال كشورمان شد. او بهترین پاسور آسیا در سال  ۲۰۰۲ شد.

 

حسین معدنی,بیوگرافی حسین معدنی,زندگینامه حسین معدنی

زنده یاد حسین معدنی و اسلوبودان کواچ

دو دوره حضور در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در سال‌های ۱۹۹۵ و ۲۰۰۱ را در كارنامه خود دارد. یک دوره حضور در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۴ و یک دوره حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان۱۹۹۸ از دیگر افتخارات حسین معدنی است.

استقلال،  بنیاد شهید، صدا و سیما، فتح، بانک کشاورزی، هما، دانشگاه آزاد، آیدانه چالدران، پیکان تهران از جمله باشگا‌ه‌هایی بودند كه حسین معدنی در آنها به فعالیت حرفه‌ای ورزشی خود پرداخت.

 

حسین معدنی,بیوگرافی حسین معدنی,زندگینامه حسین معدنی

زنده یاد حسین معدنی

 

پنج دوره حضور در جام باشگاه‌های آسیا با تیم پیکان در سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ و سال ۲۰۰۲ و كسب یک طلا، دو نقره و دو برنز با این تیم از افتخارات دوره ورزشی او محسوب می‌شود. او هدایت تیم‌‎های استیل آذین، داماش گیلان، باریج اسانس کاشان و شهرداری تبریز را در رده باشگاهی برعهده داشته است.

حسین معدنی در رده ملی نیز مربی تیم ملی مردان ایران در دوران سرمربیگری زوران گائیچ ۲۰۰۷ ، سرمربی تیم ملی مردان ایران ۲۰۰۸ – ۲۰۱۰ (قهرمان و صاحب مدال طلای دو دوره جام کنفدراسیون آسیا ۲۰۰۸ / ۲۰۱۰ – نایب قهرمان و صاحب مدال نقره مردان اسیا ۲۰۰۹ – نایب قهرمان و مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰) ، مربی تیم ملی و سرمربی تیم ب ایران ۲۰۱۳ (مقام نهم لیگ جهانی ۲۰۱۳ – قهرمان کشورهای اسلامی) ، مربی تیم ملی مردان ایران ۲۰۱۴ (مقام چهارم لیگ جهانی ۲۰۱۴) بوده است.

 

حسین معدنی,بیوگرافی حسین معدنی,زندگینامه حسین معدنی

زنده یاد حسین معدنی

حسین معدنی,بیوگرافی حسین معدنی,زندگینامه حسین معدنی

زنده یاد حسین معدنی

درگذشت حسین معدنی

 کاپیتان سابق و خوش اخلاق تیم ملی والیبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل‌درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده‌ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز کردند. از عوارض این عمل، التهاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد. این التهاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و درحالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می دادند، در ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ در سن ۴۳ سالگی درگذشت.

منبع :

hamshahrionline.ir

isna.irمنبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها