لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

بیوگرافی الکس رودریگز بازیکن بیسبال + عکس های خانوادگی


دارایی الکس رودریگز, فرزندان الکس رودریگز, الکس رودریگز

الکس رودریگز بازیکن بیس بال

بیوگرافی و عکس های الکس رودریگز بازیکن بیسبال

الکس رودریگز بازیکن حرفه ای بیسبال ، متولد سال 1975 می باشد. وی یکی از موفق ترین بازیکنانی است که توانسته بیش از 40 جایزه ورزشی را از آن خود کند. این بازیکن در سال 2019 با نامزدی اش با جنیفر لوپز بیش از پیش سر زبان ها افتاد اما طولی نکشید که از هم جدا شدند.

چکیده ای از بیوگرافی الکس رودریگز

نام اصلی : الکساندر امانوئل رودریگز

تاریخ تولد : 27 ژوئیه 1975

محل تولد : نیویورک ، ایالات متحده

فعالیت ورزشی : بازیکن بیسبال

 

بیوگرافی الکس رودریگز

 

الکس رودریگز و همسرش, زندگی نامه الکس رودریگز, خیانت الکس رودریگز

زندگی نامه الکس رودریگز

 

الکس در سال 1975 میلادی در نیویورک متولد شد. رودریگز در 4 سالگی به همراه خانواده به جمهوری دومنیکن نقل مکان کرد و در آنجا ابتدا بیس بال را شروع کرد. در دبیرستان ، او یک فوتبالیست با استعداد بود و در مدرسه مسیحی وست مینستر (یک مدرسه خصوصی کوچک در میامی ) به عنوان بازیکن خط حمله بازی می کرد. رودریگز در زمین بیس بال یک ستاره بزرگتر بود.

 

هنگامی که رودریگز 21 ساله بود به عنوان بازیکن اصلی مارینرز تبدیل شد و عنوان قهرمانی مسابقات لیگ را به دست آورد.

او یکی از بزرگترین بازیکنان بیس بال در کل ایالات متحده شناخته می شود. او 22 فصل در معروف ترین تیم های آمریکایی مانند سیاتل ماینرز و نیویورک یانکیز بازی کرده است.

الکساندر رودریگز 2 برادر ناتنی به نام های ویکتور و جو به علاوه یک خواهر ناتنی به نام سوزی دارد.

 

تشکیل خانوده رودریگز و روابط عاشقانه پس از آن

 

الکس رودریگز, بیوگرافی الکس رودریگز, عکس های الکس رودریگز

الکس رودریگر به همراه همسر سابقش

 

الکس رودریگز در سال 2002 با سینتیا اسکورتیس ازدواج کرد. او با این ازدواج صاحب دو فرزند به نام های ناتاشا الکساندر (متولد 2004) و الا الکساندر (متولد 2008) شد. اما در سال 2008، سال تولد فرزند دومش از همسرش جدا شد.

پس از جدایی از سینتیا شایعاتی درباره رابطه او با مدونا در شبکه های اجتماعی پخش شد که در ادامه هر دو آن ها این شایعه را نقض کردند.

 

الکس رودریگز در سال 2010 به مدت یک سال با کامرون دیاز رابطه داشته و پس از ان هم با کیت هادسون رابطه عاشقانه ای رو شروع کرد. اما سر انجام هر دوی این رابطه ها به جدایی ختم شد.

پس از آن دو نفر ، در سال 2017 الکساندر رودریگز و جنیفر لوپز با هم رابطه ی عاشقانه ای را اغاز کردند.

 

ازدواج الکس رودریگز با جنیفر لوپر و سر انجام آن

 

الکس رودریگز و جنیفر لوپز, الکس رودریگز و همسرش, زندگی نامه الکس رودریگز

الکس رودریگز در کنار جنیفر لوپز

 

جنیفر لوپز یکی از خواننده های معروف امریکایی است که در این عرصه تبدیل به ستاره ای جهانی شده است. جنیفر لوپز 6 سال از الکس بزرگ تر است. با این حال او با الکس رودریگز ازدواج کرده است.

جنیفر و الکس یک دیگر را در مسابقات بیس بال ملاقات کرده بودند. جنیفر لوپز می گوید : “پس از اینکه هم دیگر را در زمین مسابقه دیدیم ، در رستوران bel air با هم قرار گذاشتیم. قبل از اینکه از هم خداحافظی کنیم ، الکس به دستشویی رفت به من پیغام داد “تو خیلی جذابی”؛ و همه چیز از ان شب شروع شد و کم کم به هم علاقه مند شدیم.”

 

الکس در سال 2018 گفته بود می خواهد نامزدی اش خاص و منحصر به فرد باشد که با تصاویری که از خواستگاری اش منتشر شد این گفته به حقیقت پیوست. 

الکس رودریگز درباره جنیفر لوپز می گوید : “او زن بسیاری خوبیست و از من مرد بهتری خواهد ساخت. من در کنار او احساس می کنم فاتح زمینم و او مرا کامل می کند. جنیفر نیمه گمشده من است و می خواهم باقی زندگی ام را با او ادمه دهم. ما اشتراکات زیادی داریم مثلا هردوی ما در دهه 40 سالگی از زندگیمان هستیم یا اینکه هردو اهل نیویورک هستیم.”

 

فرزندان الکس رودریگز, الکس رودریگز, بیوگرافی الکس رودریگز

الکس رودریگز 6 سال از جنیفر لوپز کوچک تر است

 

این زوج حدود یک ماه است که جدا از هم زندگی می کنند که در ظاهر به دلایل کار در شهر های مختلف است اما به گفتی اخبار و رسانه ها دلیل اصلی جدایی این دو ستاره به دلیل شایعاتی است که درباره خیانت الکس رودریگز منتشر شده است.

 

استفاده از استروئید به مدت 2 سال

رودریگز در طی مصاحبه ای با کیتی کوریک (خبرنگار امریکایی) استفاده از دارو های تقویت کننده را انکار کرد. اما در سال 2009 در یکی از مصاحبه ها الکس اعتراف کرده است که از سال 2001 تا 2003 از استروئید ها استفاده کرده است. او می گوید به دلیل آنکه در آن سال ها در تیم رنجر فشار زیادی را تحمل می کرد از آن ها استفاده کرده است.

 

دارایی الکس رودریگز و کمک های بشر دوستانه او

 

دارایی الکس رودریگز, فرزندان الکس رودریگز, الکس رودریگز

تصویر الکس رودریگز

 

به گفته برخی از منابع خارجی ، ارزش خالص دارایی الکس رودریگز حدود 300 میلیون دلار است.

همچنین الکس یک شخص خیر است که در سال 2003 حدود 4 ملیون دلار برای بازسازی استادیوم بیس بال به دانشگاه میامی کمک کرد. همچنین او عضو هیئت امنا دانشگاه میامی می باشد.

 

تصاویر الکس رودریگز

 

دارایی الکس رودریگز, فرزندان الکس رودریگز, الکس رودریگز

الکساندر امانوئل رودریگر بازیکن امریکایی بیس بال است

 

بیوگرافی الکس رودریگز, عکس های الکس رودریگز بازیکن بیسبال, الکس رودریگز بازیکن بیسبال

رودریگز به همراه دخترانش

 

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها