لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

5 ایده برای کارهای خلاق در خانه


با ایده گرفتن از هنرهای زیر خانه خود را زیباتر نمایید.

 

1- ساخت یک لامپ ابر رویایی

ابتدا روی تخته سه لا شکل یک ابر را بکشید و اطراف آن را برش بزنید، لبه های آن را صاف نمایید و آن را با اسپری رنگ نمایید میله ای فلزی را مثل عکس خم نمایید و به پشت ابرتان محکم بچسبانید خوبتر است این کار با پیچ انجام شود.

 

و در آخر ابر را روی لامپ قرار بدهید و به دیوار وصل نمایید. قادر هستید شماری ابر درست نمایید و در اطراف لامپ بچسبانید تا تصور یک آسمان واقعی ایجاد نمایید.

 

کارهای هنری با سنگ, ایده هایی با بادکنک و سیمان

ساخت چراغ خواب رویایی

 

2- ساخت پادری با سنگ

قادر هستید از ساحل دریا سنگ های صاف و زیبا را جمع آوری نمایید و یک پادری زیبا درست نمایید. به این صورت که سنگ ها را بشویید و اجازه بدهید خشک شوند سپس سنگ ها را روی تکه ای موکت با چسب حرارتی بچسبانید اگر پادری را در محلی پر رفت و آمد می اندازید و می خواهید سنگ ها خیلی محکم باشند آن ها را با چسب آکواریوم بچسبانید.

 

ساخت چراغ خواب,مراحل درست کردن پادری

با سنگ پادری زیبا درست نمایید

 

3- درست کردن جا صابونی با سنگ

مثل نمونه بالا سنگ هایی از کنار دریا جمع آوری نمایید و سپس آن ها را بشویید و اجازه بدهید خشک شود ابتدا داخل کاسه ای را نایلونی بیندازید سپس آن ها را در کنار هم قرار بدهید و با چسب بچسبانید. هنگامی خشک شد آن ها را از داخل کاسه بیرون بیاورید. از آن برای جای صابون استفاده نمایید.

 

درست کردن چراغ خواب, راهنمای درست کردن پادری سنگی

با سنگ جاصابونی درست نمایید

 

4- ساخت جاشمعی های سیمانی

ابتدا بادکنکی را باد نمایید و سپس آن را گره بزنید و قسمت گره خورده ی آن را داخل لیوانی قرار بدهید که ثابت بماند پس از آن سیمان را با کمی آب مخلوط نمایید مواظب باشید سیمان خیلی شل نباشد. خوبتر است پس از شل کردن سیمان آن را ساعتی ثابت قرار دهید و سپس به صورت یک لایه ی نازک در تمام قسمت بادکنک سیمان را بزنید مواظب باشید که خیلی نازک یا خیلی ضخیم نباشد و تمام قسمت های بادکنک سیمان به صورت یکنواخت پخش شده باشد.

 

آن را در جایی ثابت قرار بدهید تا تا کاملا خشک شود و پس از آن بادکنک را به آرامی خالی نمایید و ظرف سیمانی را به دلخواه خود رنگ نمایید و درون آن شمع های وارمری قرار بدهید.

 

کاربردهای سنگ و سیمان در خانه,روش های ساخت جاشمعی

با سیمان و بادکنک کارهای هنری انجام بدهید

 

5- درست کردن ظرف مناسب جواهرات

با سیمان و آب خمیری درست نمایید خمیر می بایست به صورت سفت باشد خمیر را کمی صاف نمایید و برگ پلاستیکی که شیارهای برجسته دارد روی آن قرار بدهید و با وردنه محکم بکشید تا شیارهای برگ روی آن ایجاد شود. پس از آن اطراف آن را برش بزنید و آن را روی سطحی گود قرار بدهید تا حالت ظرف به خود بگیرد و پس از خشک شدن روی آن اسپری بپاشید.

 

ایده هایی با بادکنک و سیمان, ایده هایی برای تزیین خانه

با سیمان جای جواهراتی بسازید

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها