لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

روش های تزیین گل نقره برای هدیه


تزیین گل نقره برای هدیه

روش های تزیین گل نقره برای هدیه

 

ایده هایی برای تزیین گل نقره برای هدیه:

تزیین گل نقره برای هدیه، یکی از روش های شیک و جذاب برای تزیین هدایای خود است. در این نوشته از بیتوته، روش تزیین گل نقره با استفاده از گل ها، نخ نقره ای و … را به شما آموزش می دهیم. با تزیین گل نقره، هدیه شما زیباتر و شیک تر می گردد.

تزیین گل نقره برای هدیه

تزیین گل نقره یکی از زیباترین روش های تزیین گل است که قادر هستید از آن برای تزیین هدایای خود استفاده نمایید. این روش سبب می گردد که گل های شما زیادتر جذاب شوند و به هدیه شما زیبایی و شکوه زیادتری ببخشند. در این نوشته به شما روش تزیین گل نقره برای هدیه را به صورت جامع و کامل توضیح خواهیم داد.

 

وسایل لازم:

گل ها

برای تزیین گل نقره، ابتدا می بایست گل هایی را که می خواهید تزیین نمایید، انتخاب نمایید. خوبتر است از گل هایی استفاده نمایید که از رنگ نقره ای یا سربی تا حدودی دربرگیرند. گل هایی مثل گل رز، آستر، لیلیوم و گل های دیگر با رنگ های سربی و نقره ای خیلی مناسب هستند.

 

گلدان

برای تزیین گل نقره، خوبتر است از گلدان های کوچک استفاده نمایید. گلدان های وسیع و بلند شاید سبب شلوغ شدن تزیینات شما شوند. خوبتر است از گلدان های شیشه ای ساده و شفاف استفاده نمایید که گل ها به خوبی در آن دیده می شوند. اگر گلدان شما رویه دارد، خوبتر است ابتدا رویه آن را بردارید.

 

نخ نقره ای

برای تزیین گل نقره، نخ نقره ای یکی از مواد ضروری است. این نخ ها در فروشگاه های هنری و دکوراسیون قابل آماده کردن هستند. خوبتر است از نخ های نازک تر استفاده نمایید تا گل ها را به خوبی بپوشانید. همچنین قادر هستید از نخ های دیگر نیز مثل نخ طلایی یا نخ مسی، استفاده نمایید.

 

چسب حرارتی

چسب حرارتی یکی از مواد لازم برای تزیین گل نقره است. این چسب در فروشگاه های هنری و دکوراسیون قابل آماده کردن است. خوبتر است از چسب حرارتی با کار بالایی استفاده نمایید تا تزیینات شما به خوبی چسبیده و در موقع انجام کار، مشکلی پیش نیاید.

 

روش تزیین گل نقره برای هدیه

نمونه ای تزیین گل نقره

 

روش تزیین گل نقره برای هدیه

گل ها را فراهم کنید

ابتدا می بایست گل هایی که می خواهید تزیین نمایید، را فراهم کنید. گل ها را از ساقه های آن جدا نمایید و ساقه های آن را با چاقو یا قیچی برید. سپس گل ها را به آرامی شستشو دهید تا از هر گونه گرد و خاکی که روی آن ها است، خلاص شوند. سپس گل ها را روی یک دستمال پاکیزه یا کاغذ قرار دهید تا خشک شوند. گل های نقره ای، طلایی، مسی و سفید را با گل های نقره به صورت مختلط استفاده نمایید.

 

آماده کردن نخ نقره ای

بعد از آماده کردن گل ها، می بایست نخ نقره ای را فراهم کنید. نخ را به صورت چندین تار پیچیده و برش دهید. برای هر گل، می بایست شماری نخ برش دهید که طول آن ها زیادتر از دو برابر طول ساقه گل باشد.

 

آغاز به تزیین کردن گل ها

ابتدا یک نخ را از بین نخ های برش داده شده، انتخاب نمایید و برش داده های آن را با هم تراکم دهید. سپس سر نخ را بر روی ساقه گل قرار دهید و با استفاده از چسب گرم، نخ را به ساقه چسبانید. سپس نخ را به آرامی و به شیوه دلخواه خود بر روی گل پیچیده و با چسب گرم، نخ را به گل بچسبانید.

 

تزیین زیادتر

قادر هستید با استفاده از نخ های دیگر نیز، بر روی گل ها تزیینات زیادتری انجام دهید. برای مثال، قادر هستید نخ های نقره ای را به شکل گره های کوچک بر روی گل ها ببندید یا نخ های دیگر را به شکل برجستگی ها و چیدمان های دلخواه خود، بر روی گل ها بچینید.

 

روش های تزیین گل نقره برای هدیه

تزیینات شیک گل نقره

 

مدل های تزیین گل نقره برای هدیه

مدل های تزیین گل نقره

 

تزیین گل نقره برای هدیه

تزیین گل نقره های ظربف

 

نکته های مهم

استفاده از چسب حرارتی با دقت :

در موقع استفاده از چسب حرارتی، می بایست خیلی دقت نمایید تا به نخ و گل صدمه نرسانید. همچنین می بایست از دستکش استفاده نمایید تا دستان شما در موقع کار، از حرارت چسب خرارتی محافظت شوند.

 

سعی نمایید تزیینات را به حداقل برسانید :

تزیین گل نقره خیلی زیباست، اما خوبتر است تزیینات را به حداقل برسانید تا ظاهر هدیه شما زیباتر و شیک تر باشد. استفاده از تزیینات بیش از حد شاید سبب شلوغ شدن ظاهر هدیه شود و جذابیت آن را کم شدن دهد.

 

استفاده از گل های تازه :

برای تزیین گل نقره، از گل های تازه استفاده نمایید. گل های خشک شده در طولانی زمان جذابیت کمتری دارند و شاید به شکلی که می خواهید، تزیین نشوند.

 

البته استفاده از گل های تازه خیلی زیبا می گردد اما سبب می گردد رنگ گل نقره شما تغییر نماید و سیاه شود.

 

استفاده از گل هایی با رنگ های سربی و نقره ای :

برای تزیین گل نقره، خوبتر است از گل هایی استفاده نمایید که از رنگ نقره ای یا سربی به طور قابل توجهی دربرگیرند. این گل ها خوبترین انتخاب ها برای تزیین گل نقره هستند و سبب می شوند که هدیه شما زیباتر و متفاوت تر باشد. پیشنهاد می نماییم به جای گل طبیعی از این گل ها استفاده نمایید.

 

مدل های تزیین گل نقره

تزیین گلدان گل نقره

 

انواع تزیینات گل نقره برای هدیه

مدل روش های تزیین گل نقره ای برای هدیه

 

استفاده از حباب ها :

حباب هایی به شکل های مختلف وجود دارند که قادر هستید گل نقره ی خود را داخل گلدان کوچکی قرار بدهید و آن را داخل حباب قرار بدهید.

 

ایده برای تزیین گل نقره برای هدیه

مدل های تزیین گل نقره برای هدیه

 

تصاویری از تزیین گل نقره

تزیین خباب گل نقره

 

ایده هایی برای تزیین گل نقره برای هدیه

حباب های گل نقره برای هدیه

 

استفاده از تابلو :

شما قادر هستید گل نقره ی خود را به اشکال مختلف داخل تابلو قرار بدهید. و آن ها را با چسب حرارتی محکم نمایید. برای قرار دادن گل نقره داخل تابلو خوبتر است پشت صفحه ی تابلو از مخمل مشکی استفاده نمایید.

 

روش تزیین گل نقره برای هدیه

تزیین تابلو گل نقره برای هدیه

 

نحوه تزیین گل نقره برای هدیه

مدل تابلو گل نقره و وان یکاد برای هدیه

 

سخن پایانی:

تزیین گل نقره یکی از روش های زیبا و شیک برای تزیین هدایای خود است. با استفاده از گل هایی با رنگ های سربی و نقره ای، نخ نقره ای، حباب ها، تابلوها و … ، قادر هستید گل های خود را به شکلی زیبا و جذاب تزیین نمایید. در موقع تزیین، خوبتر است تزیینات را به حداقل برسانید تا هدیه شما زیباتر و شیک تر به نظر برسد.

 

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها