لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

روش بسته بندی هدایای منحصر به فرد


هنگامی صحبت از هدیه و هدیه دادن می‌شود، ناخودآگاه همه ما تجربه‌های شیرین گرفتن هدیه‌ای ویژه گاه بی‌مناسبت و گاه در روزی خجسته و مبارک را از نخستین خاطراتمان به یاد می‌آوریم.

اینكه هدیه ها را تنها به چند اسكناس تانخورده محدود كنیم، جذابیت و خاطره كمتری نسبت به یك هدیه بی‌نظیر پیچیده شده در یك بسته‌بندی منحصر به فرد برای ما خواهد داشت.

برای هدیه دادن نیازی به خرید كادویی گرانقیمت ندارید؛ گاهی بسته‌بندی هدایا آن‌قدر جذاب و دوست‌داشتنی هستند كه لذت داشتن آن هدیه را برای ما دوچندان می‌كنند. به همین منظور ایده‌های منحصر به فردی را برای بسته‌بندی هدایای دوست داشتنی شما در نظر گرفته‌ایم تا با آنها عزیزانتان را بیش از پیش خرسند كنید. با این نوشته همراه ما باشید.

1. بهار را در هدایای خود دخیل كنید
گل ها از گذشته خوبترین گزینه برای قرار گرفتن در كنار هدیه ها بوده‌اند. با كمی خلاقیت از فصل بهار ایده بگیرید. كافی است كمی متفاوت تر به هدایا نگاه كرده و هدیه بی نظیری برای عزیزان خود بسته بندی كرده و آنها را شگفت زده كنید.

روش بسته بندی هدایا,ایده هایی برای هدیه کردن

از گل های بهاری برای تزیین هدایای خود استفاده نمایید

2. از چسب های رنگی استفاده نمایید
چسب های رنگی علاوه بر نوستالژیک بودن خوبترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند كه به خوبی می‌توانید به روش های مختلف از آنها استفاده كنید. در انتخاب طرح چسب ها دقت كنید، طرح های زیاد شلوغ زیبایی هدیه تان را از بین می‌برند.

بسته بندی هدایای منحصر به فرد,ایده هایی برای بسته بندی هدایا

چسب های رنگی خوبترین گزینه برای بسته بندی هدایای شما محسوب می‌شوند

3. رنگ ها را برای بسپارید
هنگامی صحبت از هدایا و اوقات خوش می‌شود، پس خالی از لطف نیست كه رنگ‌ها را در بسته بندی هدایای خود جای دهید. كامواها و نخ های رنگی خوبترین گزینه برای این منظور هستند. در استفاده از آنها خلاقیت تان را دخیل كرده و هدایایی متنوع و ویژه بسته بندی كنید.

روش های ساده تزیین هدایا, نحوه بسته بندی هدایا

برای تزیین هدایا با كامواها و نخ های رنگی خلاقیت خود را بکار ببرید

4. خلاقیت را فراموش نكنید
برای بسته بندی یک هدیه منحصر به فرد نیاز به صرف وقت و هزینه‌های زیاد نیست؛ گاهی به سادگی و با كمی خلاقیت می‌توانید یک هدیه منحصر به فرد و مقرون به صرفه را برای عزیزان خود تدارک ببینید. ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان آزمون كنید؛ حتما این هدیه برایشان خاطره انگیز خواهد شد.

ایده های بسته بندی کردن هدایا,تزیین زیبای کادوها

ایده بسته بندی با پارچه ها را برای دوستان نزدیکتان آزمون كنید

5. نوستالژیك هدیه دهید
كاغذ‌های الگو یا ورق‌های كاهی یكی از آن عناصری است كه حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد. هدیه خود را بسته بندی كنید و برای تزیین آن از یک كاغذ معمولی كه اسم محبوب تان یا حتی یك جمله زیبا روی آن نوشته شده و این دو را با یک روبان با رنگ متفاوت و شاد به هم چسبانده‌اید، استفاده كنید. می‌توانید از رنگ مورد علاقه عزیزتان برای روبان كمک بگیرید كه در این صورت مطمئن باشید بیش از بیش از شما سپاسگزار خواهد بود.

ایده هایی برای هدیه کردن, درست کردن هدایای خاص

كاغذ‌های الگو یا ورق های كاهی از عناصری است كه حس و حال نوستالژیک تری به هدیه شما می‌بخشد

6. سرگرمی بسازید
هنگامی به بچه‌های كوچك هدیه می‌دهید، توجه داشته باشید بسته بندی هدیه به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد. برای این منظور نقاشی كردن خوبترین گزینه است! با این ایده بسته بندی هدایا می‌توانید در آخر نقاشی آنها را به یادگار برای خود نگه دارید!

ایده هایی برای بسته بندی هدایا,روش بسته بندی هدایا

بسته بندی هدیه برای کودکان به خوبی می‌تواند وسیله‌ای برای سرگرمی‌شان باشد

7. جنسیت فراموش نشود
بچه‌های كم‌سن دوست دارند همانند بزرگتر‌ها به نظر برسند و عقاید خودشان را مطرح كنند. هنگامی شما به علاقه‌ها و سلیقه شان ارزش می‌دهید، اثر زیادتری در ذهن شان خواهید گذاشت. پس در بسته  بندی هدایای آنها توجه به جنسیت را جدی بگیرید.

ساده ترین تزیینات هدایا, روش های ساده تزیین هدایا

در بسته  بندی هدایای بچه های کم سن و سال توجه به جنسیت را جدی بگیرید

 

منبع : مجله منزل / bartarinha.irمنبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها