لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

خیاطی به روش پازلی چطور است؟


شما هم جز کسانی هستید که از صرف وقت برای خرید لباس و یا پرداخت دستمزد به خیاط ها خسته شده اید؟ 

یا جز افرادی هستید که کلی وقت و هزینه صرف کلاسهای حضوری آموزش خیاطی با الگو نموده اید یا اینکه توانایی و مهارت دوخت لباس را دارید ولی قادر به برش یک لباس ساده نیستید و در پی راهی ساده و آسان و تایید شده هستید تا بدون صرف وقت برای کشیدن الگو لباسهای زیبا ببرید و بدوزید و کسب درآمد نمایید؟ 

 

آیا مایلید به آسانی و بدون عیب و نقص هر مدل لباسی را که پشت ویترین مغازه ها یا در مجالس،بر تن شخصی یا در عکس و فیلم میبینید مثل آن یا با الهام از آن ببرید و بدوزید؟ 

نیازمند آموزش برش لباس بدون الگو به صورت آنلاین و بدون شرکت در کلاسهای حضوری و با پشتیبانی صمیمانه مدرس خود هستید؟ 

 

پس با ما همراه باشید 

خیاطی هنری است که با آموختن آن، اشخاص علاوه بر فراگیری مهارتهای لازم و کمک به اقتصاد خانواده ،میتوانند به عنوان یک حرفه و شغل خوبترین جایگاه ها را کسب کنند.

 نگاه بعضی اشخاص به هنر خیاطی غیرمنصفانه است چون تصور میکنند این هنر نیازمند حوصله افزون و منحصر به فرد است ولی علت این سو تعبیر این است که آنها شاهد تجارب خود یا دیگر افرادی بوده اند که به سختی و مشقت زیاد با صرف زمانهای طولانی برای کشیدن الگو، یا شکافتن لباس ،بدون رسیدن به نتیجه مطلوب ،دست از کار کشیده اند.

 

 آموزش خیاطی بدون الگو با یاردا، روشی است تایید شده که بدون صرف وقت برای کشیدن الگو روی کاغذ ، علامتگذاری تخصصی و حساب شده روی پارچه برای تمامی اندازه ها ،برش انجام می گردد و نیز کارآموزان شکافتن آسان انواع دوخت با چرخ و سردوز را با کشیدن یک نخ را تجربه میکنند. امروزه زیادتر آموزشهای موجود به گونه ای طراحی شده که یک مدل لباس ( مثلا یک مدل بلوز)  توسط مدرس انتخاب یا طراحی می گردد و کارآموز بدون داشتن حق انتخاب مدل لباس یا طراحی آن توسط خودش، ملزم به آموزش مدل انتخابی مدرس میباشد.

 

ولی یاردا جهت آموزش خیاطی بدون الگو دست به ابتکاری خلاقانه زده است به گونه ای که به سبک پازل عمل می نماید تا این حق از کار آموزان سلب نشود. میپرسید سبک پازل چطور است؟ 

به عنوان مثال یک درس پایه با عنوان آموزش برش بالاتنه ساسون دار را که شامل آموزشی کاربردی و پرمحتوا میباشد در اختیار کارآموز قرار میدهد و با ارائه بیش از ۲۰ مدل آموزش برش انواع یقه جدا و بیش از ۱۵ مدل آموزش برش انواع آستین،این فرصت را به کارآموز میدهد که با انتخاب هر یک و پیاده سازی آنها روی بالاتنه یک مدل لباس زیبا طراحی و خلق نماید.با این روش آنها به آسانی میتوانند برش بالاتنه را به انواع مدل مانتو،پالتو،پیراهن،بلوز،کت،جلیقه و….تبدیل کنند و نیز میتوانند هر مدل لباسی را که درجایی دیدند دقیقا مثل همان یا با الهام از آن و تغییر مدل ،ببرند و بدوزند. 

 

جهت سهولت در انتخاب آموزشهای انواع مدلهای لباس مثل:

( آموزش برش انواع دامن راستا 

آموزش برش انواع دامن کلوش 

آموزش برش انواع یقه جدا آموزش برش انواع آستین 

آموزش برش بالاتنه ساسون دار 

آموزش برش انواع بلوز آستین و یقه سرخود 

آموزش تبدیل شلوار جین به انواع لباس)

 

آموزش خیاطی به روش پازلی

 

در صفحات هر دوره آلبومی طراحی شده که شامل عکس ها مدلهای مرتبط با آن دوره میباشد. 

یکی از مزیت های یاردا آموزش دو زبانه(فارسی و لاتین)میباشد و تمام اشخاص با هر زبان و ملیت میتوانند از آنها بهره ببرند. 

 

آموزش خیاطی بدون الگو

 

زیادتر دوره ها یک درس پایه و کاملا مجانی و کاربردی و پرمحتوا دارند که کارآموزان با استفاده از آن میتوانند به آسانی یک مدل لباس زیبا برش دهند ضمن اینکه تمام دروس آن دوره با درس پایه مرتبط میباشند. 

 

آموزش خیاطی به روش پازلی

 

یاردا دوره ای کاملا مجانی و خیلی کاربردی شامل روش اندازه گیری انواع لباس به سبک بدون الگو،آموزش روش تشخیص پشت و رو و راه و بیراه انواع پارچه،روش شکافتن آسان دوخت چرخ خیاطی و دوخت سردوز ارائه میدهد. 

 

آماده کردن دوره ها به صورت پک کامل شامل هدایای ارزشمندی از آموزشهای کاربردی و مرتبط با همان دوره است که اشخاص ضمن پشتیبانی دوماهه مجانی توسط خود خاله یاردا میتوانند از آنها بهره مند شوند. 

 

کلام آخر: 

مخاطب یاردا افرادی هستند که مهارت های لازم برای دوخت لباس مثل:وصل آستین و یقه،زیپ دوزی و کمر دوزی،راسته دوزی و سجاف دوزی را فراگرفته اند و در پی راهی ساده برای برش لباس به روش بدون الگو هستند. شایان ذکر است آموزشهای یاردا صرفا شامل مراحل برش لباس میباشد و مدرس توضیحات کامل ولی کلامی در مورد روش دوخت میدهد به عبارت دیگر آموزشها شامل فیلمبرداری از روش دوخت با چرخ خیاطی نمیشود و فقط برش آموزش داده می گردد. اما اگر شما جز مخاطب هایی هستید که مایل به فراگیری این هنر به سبک یاردا هستید ولی مهارتهای دوخت را نمیدانید پیشنهاد میکنیم با آموزشهای ما برای برش لباس پیش بروید و درصورت نیاز به فراگیری مهارتهای دوخت ذکر شده، از ویدئوهای مجانی موجود در گوگل استفاده نمایید .

 منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها