لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

تزیین پرده های ساده با ۴ ایده خلاقانه و کم هزینه


پرده یکی از اجزای جدا نشدنی و اصلی هر دکوراسیون داخلی است. اگر شما هم پرده های اتاق نهارخوری، اتاق نشیمن و اتاق خواب تان طرحی نداشته و ساده هستند به آسانی با ۴ روش کم هزینه زیر قادر هستید آن ها را تزیین نمایید.

 

پرده اتاق نشیمن شما هم دوخت خیلی ساده ای دارد؟ دیگر دلواپس نباشید، با این ایده ساده و کم هزینه قادر هستید پرده اتاق نشیمن تان را تزیین نمایید. برای این کار به چند متر نوار رنگی احتیاج دارید. خوبتر است رنگ این نوار در تضاد با پرده اتاق نشیمن تان باشد. این نوار را به صورت چین دار بدوزید. پس از تمام کردن کار این نوار چین دار را به لبه پرده اتاق نشیمن تان بدوزید.

 

ساده ترین روش تزیین پرده, ایده هایی برای تزیین پرده

نواری با تضاد رنگی پرده ها به صورت چین دور پرده بدوزید

 

 پرده اتاق خواب تان یک حریر ساده است؟ دلواپس نباشید، برای تزیین این پرده ساده فقط کافی است به اندازه ۲ سانت پایین آن را با جدا کردن تار و پود به صورت ریشه دار نمایید.

 

تزیین پرده های ساده,نحوه تزیین پرده

اگر پرده تان حریر ساده است قادر هستید پایین آن را ریشه دار نمایید

 

 پرده اتاق ناهارخوری تان برای پنجره کوتاه است؟ دلواپس نباشید، فقط کافی است به اندازه ای که می خواهید پرده اتاق ناهارخوری تان بلند باشد به آن پارچه ای با طرح متفاوت بدوزید. برای پنهان کردن جای دوخت یک نوار باریک را با چسب حرارتی روی جای دوخت بچسبانید.

 

روش های تزیین پرده, ساده ترین تزیینات پرده

به اندازه ای که می خواهید پرده تان بلند باشد به آن پارچه ای متفاوت بدوزید و جای دوخت را نوار بدوزید

 

 پرده اتاق خواب تان یک پارچه ساده است که طرحی ندارد؟ برای طرح دار کردن به یک قلمو باریک و مقداری رنگ آکرلیک نیاز دارید. با این رنگ و قلمو هر طرحی که دوست دارید روی پارچه قادر هستید بکشید.

 

آموزش تزیین پرده های ساده,آموزش تصویری تزیین پرده

برای طرح دار کردن پرده با یک قلمو باریک و مقداری رنگ آکرلیک هر طرحی را روی پارچه بکشید

 

منبع : seemorgh.comمنبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها