لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

ایده هایی برای تزیین کادوهای روز سپندارمذگان


بعضی اوقات می خواهید با کادو دادن به پدر و مادر، همسر، دوستان و حتی فرزندانتان، مثلا برای تولدشان علاوه بر خوشحال کردن آنها سلیقه تان را نیز به رخ بکشید. در این نوشته مدل هایی را برای تزیین کادو به شما آموزش می دهیم.

تزیین کادوها با مفتول

تزیین کادوهای روز عشق,کادوهای روز سپندارمذگان

ترکیب رنگ قرمز و طلایی یا مسی برای کادو خیلی جذاب می گردد

ترکیب رنگ قرمز و طلایی یا مسی آن قدر جذاب می گردد که نمی توان از کنار آن ساده عبور نمود. کادوهای خودتان را با کاغذ کادوهای قرمز رنگ کادوپیچ نمایید، برای آن که شکل ظاهری آن کمی متفاوت باشد روبان حریری را دور تا دور آن بکشید، پس از آن به وسیله مفتول های نازک، شاخه های زیبایی درست نمایید، برای زیبایی هر چه زیادتر آن ها قادر هستید از مرواریدها هم استفاده نمایید، بعد آن را روی جعبه کادویی تان قرار دهید، حتی شاید کارت تبریک مورد نظرتان را هم روی همین شاخه قرار دهید.

استفاده از نوارهای قلبی شکل برای کادو کردن

تزیین کادوهای ولنتاین,ایده های تزیین کادوهای ولنتاین

کادوهایتان را با کاغذ کادوهای کشی  تزیین نمایید و دور تا دور آن را با روبان های قلبی شکل ببندید

کادوهایتان را با کاغذ کادوهای کشی که بافت های زیبایی دارند تزیین نمایید و دور تا دور آن را با روبان های قلبی شکل ببندید، این روبان ها طرح ها و نقش های بسیاری دارند که قادر هستید آن ها را مطابق سلیقه تان انتخاب نمایید، حتی کارت پستال تان را هم قادر هستید زیر همین روبان ها بگذارید، یادتان باشد سادگی هم زیبایی ویژه خودش را دارد.

نخ های کاموایی برای تزیین کادوها

تزیین کادوهای ولنتاین,ایده های تزیین کادو

قادر هستید از نخ های کاموایی یا نخ های ضخیم به صورت تار و پود برای تزیین کادوهایتان استفاده نمایید

قادر هستید از نخ های کاموایی یا نخ های ضخیم برای تزیین کادوهایتان استفاده نمایید. دو رنگ مختلف نخ آماده کردن نمایید و آن ها را مثل تار و پود فرش ها روی کادوهایتان بپیچید. سعی نمایید رنگ کاغذ کادو و نخ های تان را طوری انتخاب نمایید که جلوه آن زیادتر شود.

کادوهای سفید، تزیینات قرمز

هدایای روز عشق,تزیین هدایای روز عشق

برای کادوهای سفید رنگ تان قادر هستید از نوارهای قرمز با عرض زیادتر هم استفاده نمایید

برای کادوهای سفید رنگ تان نوارهای قرمز خوبترین هستند، حتی قادر هستید از روبان هایی با عرض زیادتر هم استفاده نمایید، این روبان های عریض حکم رانرهای روی میزهای غذاخوری را دارند و برای زیبایی زیادتر و بستری برای دیگر تزیینات به کار می روند. شما هم قادر هستید از عکس بالا ایده بگیرید.

کیسه های کنفی زیبا

کادوهای روز سپندارمذگان, هدایای روز عشق ایرانیان

اگر می خواهید کادویتان ظاهری متفاوت تر داشته باشد، از کیسه های کنفی استفاده نمایید

اگر می خواهید کادویتان ظاهری متفاوت تر داشته باشد، از کیسه های کنفی استفاده نمایید، انواع و اقسام مختلفی از این کیسه ها در بازار وجود دارد. حتی قادر هستید روی این کیسه ها را به سلیقه خودتان رنگ آمیزی نمایید.

تزیین کادوها با میوه درخت کاج

ایده های تزیین کادوهای ولنتاین,تزیین کادوهای روز عشق

قادر هستید از میوه های کاج، برگ ها و یا هر المان دیگری از طبیعت برای تزیین کادوهایتان استفاده نمایید

شما قادر هستید از میوه های زیبای درخت کاج، شاخه های خشکیده، برگ های زیبا و یا هر المان دیگری از طبیعت برای تزیین کادوهایتان استفاده نمایید و کادوهایی با تازگی را هدیه دهید. نوشته پاییزی کردن دکوراسیون منزل با آذین میوه کاج هم قادر هست برایتان جذاب باشد.

روی کادوهایتان نقاشی بکشید

هدایای روز عشق ایرانیان, تزیین کادوهای ولنتاین

گاهی برای کادوهایتان کاغذ کادوهای سفید در نظر بگیرید و با رنگ قرمز طرح های مورد نظر را بکشید

گاهی اگر به هنر خودتان اکتفا نمایید نتیجه خوبی می گیرید. کافی است برای کادوهایتان کاغذ کادوهای سفید در نظر بگیرید و با رنگ قرمز و قلمو روی آن ها طرح های مورد نظرتان را بکشید، عکس بالا یکی از نمونه های زیبای آن را به شما نشان می دهد.

کادوهای خلاقانه

ایده های تزیین کادو,هدایای روز عشق

قادر هستید یک سی دی از آهنگ های مورد علاقه طرف تان که طرح روی جلد آن بیانگر عشق شما باشد

عکس بالا یک ایده کاملا متفاوت را به شما ارائه می دهد. کادوی شما قادر هست یک سی دی از آهنگ های مورد علاقه طرف تان باشد که طرح روی جلد آن کاملا بیانگر عشق شما باشد. قادر هستید روی این هدیه هم حساب نمایید.

شیرینی های عاشقانه

هدایای روز عشق,ایده های تزیین کادوهای ولنتاین

اگر می خواهید شیرینی هدیه بدهید از شیرینی های قلبی شکل، به رنگ قرمز و سفید استفاده نمایید

شیرینی ها هم در کنار کادوها از عوامل مهمی هستند که باید به آن ها هم توجه نمایید، اگر تصمیم دارید تا این شیرینی ها را خودتان بپزید، خوبتر است از قالب های قلبی شکل استفاده نمایید و شیرینی هایتان را هم یکی در میان سفید و قرمز در نظر بگیرید. حتی قادر هستید بیسکوییت های قلبی شکل را آماده خریداری نمایید و فقط با کرم های قرمز و سفید روی آن ها را تزیین نمایید.

شیرینی ماکارون

تزیین هدایای روز عشق,تزیین کادوهای ولنتاین

از این شیرینی های رنگی درون یک جعبه بچینید و کادویتان را در وسط آن قرار دهید

این شیرینی ها شبیه شیرینی های لطیفه هستند اما در رنگ بندی های مختلف و متفاوت که قادر هستید تعداد بسیاری از آن ها درون یک جعبه بچینید و کادویتان را در وسط آن قرار دهید تا جذاب تر باشند، ترکیب رنگ رنگین کمانی برای کادوها جالب تر و گیرا تر است.

 

منبع : chidaneh.comمنبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها