لوگو چشم انداز cheshmandaz.ir

با انتخاب خوبترین دکتر اسلیو معده از خودتان درمقابل عوارض اسلیو محافظت نمایید (بمب خبری)


نکته اساسی: در انتهای همین نوشته به معرفی برترین پزشکان در زمینه جراحی های لاغری که با تحقیقات میدانی خیلی به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی زیادتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین نوشته حتما مطالعه نمایید.

در صورت محدودیت زمانی میتوانید از فهرست عناوین، نوشته مورد نظر خود را یافته و مطالعه نمایید.

 

فهرست عناوین :  

1) رازهای مزیت ها و معایب عمل اسلیو معده (باورنکردنی)

 

2) عوارض اسلیو معده(محرمانه)

   -نشتی پس از عمل اسلیو 

   -آمبولی در عمل اسلیو 

 

3) کاش از ابتدا از این عوارض اسلیو معده مطلع بودم (سانسورشده)

   -تب پس از عمل اسلیو معده 

   -استفراغ پس از عمل اسلیو معده 

   -جای عمل اسلیو معده 

 

4) تکنیک های انتخاب خوبترین دکتر اسلیو معده درتهران را اینجا بخوانید. 

5) خوبترین دکتر اسلیو معده چه کسی است؟  

6) روش عمل اسلیو معده خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران  

7) خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران از دید مهارت چه ویژگی هایی دارد؟  

8) رازهای انتخاب جراح اسلیو زبردست و با سابقه 

9) پنج اشتباه فاحش در انتخاب جراح اسلیو 

 

می بایست یادآوری نمود که عمل اسلیو معده به تنهایی معایبی جز تحمیل تغییر عادات غذایی به شما را ندارد و اگر در مورد معایب آن عوارضی را بیان می‌ کنند تا حد بسیاری به جراح اسلیو شما بستگی دارد. شما قادر هستید در «نوشته تخصصی اسلیو معده هر آن چیزی که می بایست در رابطه با عمل خود بدانید را مطالعه نمایید. 

 

در ادامه، مطالبی محرمانه در مورد عوارض اسلیو معده بیان خواهیم نمود لطفاً با دقت بخوانید. 

 

* نکته اساسی: شما قادر هستید از راه تماس با مرکز مشاوره جراحی راهنما درمان از عوارض و مزیت ها عمل اسلیو معده مطلع شده و از بروز خسارات جبران ناپذیر پیشگیری نموده و هوشمندانه تصمیم بگیرید. 

 

در انتهای همین نوشته به معرفی برترین پزشکان در زمینه جراحی های لاغری که با تحقیقات میدانی خیلی به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی زیادتر و محافظت از خود در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین نوشته حتما مطالعه نمایید. 

 

با تحقیقاتی که اخیراً از مراکز معتبر علمی در دنیا منتشر شده مزیت ها و معایب عمل اسلیو معده در ۹۰ درصد موارد مخصوصاً در کم شدن وزن و درمان بیماری‌ های ناشی از آن قطعی بوده و درمان قطعی بسیاری از اختلالات می‌باشد. 

با بررسی مزیت ها و معایب عمل اسلیو معده به این دیدگاه می‌ رسیم که پیشرفت علم پزشکی (با وجود تغییر سبک زندگی به سمت تنبلی و عدم تحرک) می‌ تواند تا حدود بسیاری ما را از عوارض اضافه وزن محافظت نماید. 

 

امروزه مقالات و عناوین بسیاری در رابطه با مزیت ها و معایب عمل اسلیو معده در قسمت‌ های مختلف می‌ خوانیم؛ واقعیتی که می بایست مورد توجه قرار بگیرد نقش جراح اسلیو شما در میزان اثر مثبت یا بروز عوارض عمل برای شما خواهد بود. 

 

۱) رازهای مزیت ها و معایب عمل اسلیو معده (باورنکردنی)

فهرستی از مزیت های منحصر به فرد عمل اسلیو معده را در پایین بخوانید:  

رهایی از درد زانو و کمر 

پیشگیری از عود آرتروز مفاصل 

درمان سوزش سر دل 

بهبود آسم 

بهبود قاعدگی‌ های نامنظم 

کم شدن وزن قطعی 

درمان ناباروری در ۷۰ درصد مواقع 

درمان قطعی کبد چرب غیر الکلی 

درمان کیست تخمدان 

افزایش طول عمر 

رهایی از کلسترول بالا 

پیشگیری از پیشرفت بیماری‌ های قلبی 

درمان و بهبودی فشار خون 

درمان دیابت نوع ۲ 

کم شدن عوارض بارداری 

پیشگیری از افسردگی 

بهبود تنفس 

کم شدن احتمال ابتلا به سرطان 

 

۲)عوارض اسلیو معده (محرمانه) 

این موضوع را با پرسیدن چند سوال مهم آغاز می‌کنیم: 

آیا همه عوارض اسلیو معده طبیعی هستند و ارتباطی به جراح اسلیو شما ندارند؟ 

کدام یک از عوارض اسلیو معده ارتباط مستقیم با جراح اسلیو شما خواهند داشت؟ 

در مورد مقدار نقش جراح اسلیو در احتمال بروز هر یک از عوارض اسلیو معده چه توضیحی میتوان داد؟ 

 

به طور کلی میتوان بیان کرد عوارض اسلیو معده به دو گروه کلی تقسیم می گردد:  

1) عوارض اسلیو معده که جراح اسلیو شما در بروز آنها می‌ تواند نقش داشته باشد. 

2) عوارض اسلیو معده که جراح شما در بروز آنها نقشی ندارد. 

در گروه اول یعنی «عوارض اسلیو معده که پزشک شما می‌تواند نقشی در بروز آنها داشته باشد» به شرح زیر است: 

-نشتی پس از عمل اسلیو 

-عفونت 

-خونریزی داخلی پس از عمل 

-انسداد روده پس از عمل 

 

نکته اساسی: شما قادر هستید از راه تماس با مرکز مشاوره جراحی راهنمادرمان از عوامل بروز عوارض انواع جراحی های لاغری مطلع شده تا از بروز خسارات جبران ناپذیر پیشگیری نموده و هوشمندانه تر تصمیم بگیرید. 

 

نشتی پس از عمل اسلیو معده: 

 

عوارض اسلیو معده

 

می‌ توان بیان کرد خوبترین فردی که می‌ تواند از آمبولی در عمل اسلیو شما پیشگیری نماید پزشک شما می‌ باشد؛ زیرا که او فردی آگاه و دلسوز شماست. 

در انتهای نوشته شماری از پزشکان برتر در حوزه جراحی های لاغری که می‌ توان با دلسوزی و احساس مسئولیت خود در قبال درمان بیمار کمک موثری در پیشگیری از عوارض اسلیو معده و آمبولی در عمل اسلیو معده به داوطلبین عمل‌ های لاغری داشته باشد معرفی شده است. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی زیادتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده مطالب مربوطه را در همین نوشته مطالعه نمایید. 

 

3)کاش از اول از این عوارض اسلیو معده مطلع بودم (سانسور شده) 

در مورد عوارض اسلیو معده که می‌ توانند خطرات جدی را برای فرد جراحی شده رقم بزنند به نشتی پس از عمل اسلیو و آمبولی در عمل اسلیو معده در نوشته بالا توضیح دادیم. 

از جمله عوارض اسلیو معده که هر کدام می‌ توانند با رعایت کردن اقداماتی (در صورت بروز) رفع شوند به شرح زیر هستند: 

 

تب پس از عمل اسلیو معده : 

 این عارضه معمولا موقتی بوده و در اکثر موارد به فاصله یک روز بعد عمل از رفع می‌ شود. در صورت ادامه دادن تب پس از عمل اسلیو معده اگر همراه تپش قلب و گرگرفتگی یا بالا پایین شدن فشار خون در فرد باشد نشان از وجود عوارض جدی می‌ تواند باشد. در این صورت توصیه می‌شود به تیم پزشکی که برای عمل مراجعه نموده‌ اید، مراجعه نمایید. 

 

در مواردی تب پس از عمل اسلیو معده می‌ تواند در اثر نشتی پس از عمل اسلیو و گسترش عفونت در فضای شکمی باشد. 

باز هم مثل همیشه توصیه می نماییم که پیشگیری خوبتر از درمان است و خوبتر است در انتخاب جراح اسلیو شایسته آخر دقت انجام شود. در همین مورد با تحقیقات میدانی زیاد شماری از خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران را در انتهای همین نوشته معرفی نموده ایم. 

 

استفراغ پس از عمل اسلیو معده: 

این عارضه تا یک روز پس از عمل در ۹۰ درصد موارد ناشی از گازهای بیهوشی می‌ باشد.معمولا استفراغ پس از عمل اسلیو معده موقتی است و در زمان بستری در بیمارستان پس از عمل از داروهایی برای کم شدن آن مثل داروی اندانسترون در سرم تزریق می‌شود. 

 

نکته: توصیه شده پس از عمل برای رفع سریع علائم گازهای بیهوشی مثل استفراغ پس از عمل اسلیو معده با راه رفتن ملایم و تحرک داشتن و سرپا ایستادن بلافاصله پس از به هوش آمدن در بخش بستری می‌ توانید کمک بزرگی در رفع آن بکنید. 

قابل ذکر است در صورت طولانی‌ تر شدن استفراغ پس از عمل اسلیو معده بیش از ۲۴ ساعت حتماً به تیم پشتیبانی پزشک جراح خود آگاهی رسانی نمایید. 

یکی از مواردی که در مواقع نادر قادر هست سبب استفراغ های طولانی پس از عمل شود، تنگی هایی در لوله گوارش یا فضای جدید معده شما پس از عمل می‌باشد. 

در همین مورد نقش جراح، در دسترس بودن تیم پشتیبانی 24 ساعته آنها در رفع نگرانی‌ های بیماران و گرفتن گزارش حال مراجعین پس از عمل از ارزش بالایی برخوردار است. 

 

عوارض اسلیو معده

 

جای عمل اسلیو معده: 

در عمل اسلیو معده به روش لاپاراسکوپی برش های یک سانتیمتری در پنج نقطه از شکم بیمار زده می‌شود. 

برش‌ های کوچک در به وجود آمدن جای عمل اسلیو تاثیری ندارد یعنی پس از ترمیم زخم‌ های یک سانتی‌ متری در سطح پوست شما جای عمل اسلیو به طور محسوس نمی‌ ماند. 

نکته: در انتهای عمل تکنیک‌ هایی که توسط دستیاران جراح اسلیو رعایت می‌ شود می‌ تواند در ماندن جای عمل اسلیو معده تاثیرگذار باشد. 

یکی از تکنیک‌ های انجام شده در انتهای عمل برای بخیه در مناطق برش، صرف وقت کافی برای انجام صحیح به هم رساندن لبه‌های پوست بیماران جهت نماندن جای عمل اسلیو معده بر روی پوست است. 

 

عوارض اسلیو معده

 

در همین راستا می‌ توان از بخیه‌ هایی با سبک Subcutaneous یا درون پوستی یا بخیه‌ های زیبایی استفاده نمود. 

قطعا جراح اسلیو شایسته به همه نکته های کوچک و بزرگ در جهت رفع دلواپسی بیماران دقت خواهد نمود و با دستیارانی شایسته عمل اسلیو معده را انجام خواهد داد به طوری که جای عمل اسلیو معده بر روی پوست باقی نمی‌ ماند . 

 

در انتهای همین نوشته به معرفی برترین پزشکان در زمینه جراحی لاغری که با تحقیقات میدانی خیلی به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی زیادتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین نوشته مطالعه نمایید. 

 

4)تکنیک انتخاب خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران را اینجا بخوانید. 

در انتخاب خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران ویژگی های زیر حائز مهم است:  

وجدان کاری بالا 

تعهد به سوگند پزشکی خود 

کار تخصصی در حوزه ویژه (به عنوان مثال فقط عمل اسلیو معده) 

تجربه جراحی کافی در حوزه مورد نظر شما 

اجتناب پذیری از پذیرش تعداد بالای بیماران برای عمل در یک روز کاری 

پیگیری و فالوآپ بیماران پس از عمل 

دارای تیم پشتیبانی پس از عمل    

در ادامه نوشته به توضیحات تکمیلی برای انتخاب خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران می پردازیم. 

عموماً می‌ توان بیان کرد بسیاری از مردم برای پیدا کردن و مراجعه به خوبترین جراح اسلیو، میزان شلوغی مطب یا میزان دنبال کنندگان وی در شبکه‌های اجتماعی را دلیلی بر داشتن شایستگی زیادتر در فرد مورد نظر خود می دانند. 

اما واقعیت این چنین نیست 

چه بسا بسیاری از پزشکانی که به علت نداشتن تیم تبلیغاتی، دنبال کنندگان بسیاری در شبکه‌های اجتماعی ندارند اما بسیاری از عمل‌های جراحی سخت را با موفقیت به انجام رسانده‌اند.بسیاری از افرادی که شخصیت‌های علمی برجسته دارند از ترفندهای تبلیغاتی استفاده نمی‌کنند. در حالی که این اشخاص سال‌ها به عنوان خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران در بین اعضای کادر درمان بیمارستان‌ها شناخته شده هستند. 

 

 با در نظر گرفتن همه ویژگی‌هایی که در ابتدای همین صفحه در رابطه با خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران بیان شد، قصد معرفی شخصیت‌های علمی برجسته در زمینه جراحی‌های لاغری در انتهای همین نوشته در تهران را داریم. 

 

5)خوبترین دکتر اسلیو معده چه کسی است؟ 

در این رابطه می بایست در نظر گرفت میزان رضایتمندی از پزشک مورد نظر شما چه میزان است. 

یکی از موارد خیلی مهم، اخلاق مداری خوبترین دکتر اسلیو معده می‌ باشد. ایشان با صرف وقت کافی می بایست اصول علمی جراحی را مو به مو اجرا نموده و تمام توان خود را در پیشگیری از بروز عوارض ناشی از عمل انجام دهد. 

در این نوشته سعی شده با انجام تحقیقات، این موضوع در همه پزشکان فعال در زمینه عمل لاغری در تهران بررسی شود. 

دکتر مجتبی احمدی از جهت رعایت اخلاق در بین کادر درمان بیمارستان از شهرت خاصی برخوردار است. یکی از مراحل عمل اسلیو معده دوختن خط استپلری (جای منگنه‌ ها) برای پیشگیری از نشتی پس از عمل می‌ باشد. 

طبق تحقیقاتی که انجام شد، این مرحله مهم را دکتر احمدی به خوبترین نحو انجام می‌ دهند. شما قادر هستید تغییرات قبل و بعد مراجعین ایشان را در صفحه اینستاگرام وی مشاهده نمایید. 

 

اینستاگرام دکتر مجتبی احمدیdrmojtabaahmadii

 

برای نگارش این نوشته تحقیقات میدانی بسیاری صورت گرفته و در همین راستا می‌ توان بیان کرد: یکی از موارد بروز عوارض عمل لاغری کم دقتی پزشک شما خواهد بود. این موضوع به دلایلی از جمله ازدیاد پذیرش و انجام عمل‌ های جراحی در یک روز اتفاق می‌ افتد. 

از جهتی برگشت تندرستی کامل پس از بروز قصور پزشکی و عوارض عمل غیر شاید. بر این اساس در انتخاب خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران ما تصمیم به تحقیقات کامل در همین زمینه گرفتیم. 

پیشنهاد می‌ کنیم با صرف وقت کافی برای پیشگیری از عوارض احتمالی عمل خود و محافظت از تندرستی خود و انجام موفق عمل نزد خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران، این نوشته را از ابتدا با دقت زیادتر بخوانید. 

 

نکته:در این نوشته به ارزیابی رفتارهای حرفه‌ ای خوبترین دکتر اسلیو معده می‌ پردازیم. 

یکی از موارد مهم، زیر نظر گرفتن همه مراحل و آماده‌ سازی پروسه جراحی لاغری توسط جراح شما در اتاق عمل می‌ باشد. 

این موضوع به این معنی است که جراح شما با احساس مسئولیت به جای خود در رابطه با شما و اجرای همه موارد ایمنی برای شما سبب پیشگیری از عوارض پس از عمل می گردد. 

قابل ذکر است در اتاق عمل زمانی که بیمار بیهوش است، مسئول اصلی شما پزشک جراح شما می‌ باشد. 

 

با بررسی های خیلی دریافتیم خوبترین دکتر اسلیو معده شخصی است که دارای تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته برای دریافت گزارش های ناگهانی در رابطه با دردهای غیر قابل پیش بینی و گزارش های حساس در رابطه با تندرستی شما است. 

 

بهترین دکتر اسلیو معده در تهران

 

6)روش عمل اسلیو معده خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران 

با نگاهی گذرا به کتب پزشکی جراحی معتبر (ASMBS)، اجرای روش عمل اسلیو معده به شکل استاندارد با چالش‌ هایی روبرو است. 

 

در ابتدا با مرور مطالب کلی در زمینه روش عمل اسلیو معده به بیان نکته های مهم‌تر که ضامن تندرستی فرد عمل شونده است می‌ پردازیم. 

در عمل اسلیو معده با شناخت دقیق از آناتومی معده انسان، جراح اسلیو قسمتی از معده را( که ۸۰ درصد آن را تشکیل می‌دهد) با منگنه‌هایی استاندارد برش داده و از بدن خارج می‌نماید. در انتهای عمل اسلیو بخشی از معده که مسئول ترشح هورمون‌ های گرسنگی (گرلین) هستند برداشته و از معده شما بخشی مثل یک آستین باقی می‌ ماند که در القای حس سیری زودرس به فرد چاق کمک شایانی می‌ نماید؛ اما سوالی که دلواپسی اصلی بسیاری از مراجعه کنندگان است «آیا خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران روش عمل اسلیو معده خاصی را  اجرا می نماید؟» 

 

واقعیت این است که روش عمل اسلیو معده در کتب علمی پزشکی واحد بوده اما بیماران مختلف با توجه به حجم معده‌ های متفاوتی که دارند می‌ توانند روش عمل اسلیو معده متفاوتی داشته باشند. 

قابل ذکر است بدانید خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران با به کار بردن تکنیک‌ های خاصی از عوارض مهم (که احتمال بروز آنها پس از عمل داده شده است) می‌ تواند از شما محافظت نماید. 

یکی از تکنیک‌ های ویژه در روش عمل اسلیو معده دوختن خط استپلری توسط جراح شما است. 

 

بعضی پزشکان به همین علت ازدیاد اعمال جراحی دیگر در طول یک روز این مرحله را انجام نمی‌ دهند؛ بر این اساس برای انتخاب خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران در نظر گرفتن وجدان کاری در به کار بردن مهارت‌ های ایمنی بخش برای بیمار خیلی مهم است. در انتهای همین نوشته به معرفی پزشکان در زمینه جراحی لاغری که با تحقیقات میدانی خیلی به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی زیادتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده مطالب مربوطه را در همین نوشته مطالعه نمایید. 

 

7)خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران از دید مهارت چه ویژگی‌ هایی دارد؟ 

در این نوشته به طور تخصصی به تفاوت‌ های مهارتی شماری از خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران می‌ پردازیم. 

می بایست بدانید جراح شما می بایست از درک سه بعدی قوی برخوردار باشد. به عنوان مثال در زدن منگنه‌ های عمل اسلیو می بایست دقت کافی شود تا با روی هم قرار دادن صحیح نواحی آنتریور و پوستریور (پشتی و جلویی) معده، منگنه‌ ها به طور صحیح زده شوند در غیر این صورت با عجله در روند عمل بیمار دچار عارضه نشتی پس از عمل اسلیو معده خود خواهد بود. 

به عبارتی خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران فردی است که تعداد مناسبی عمل جراحی در طول یک روز پذیرش نموده باشد تا در عمل بیمارانش دچار کم دقتی نشود و بیمار متحمل عوارض جبران‌ناپذیری پس از آن نشود. 

 

در بررسی ویژگی‌ های مهارتی شماری از خوبترین دکتر اسلیو معده در تهران داشتن صبر و عدم عجله در طول عمل از مهم‌ترین مهارت های سرنوشت ساز در جراح اسلیو است. 

در انتهای همین نوشته به معرفی برجسته ترین پزشکان در زمینه جراحی لاغری که با تحقیقات میدانی خیلی به دست آمده خواهیم پرداخت. اما توصیه می‌ کنیم برای آگاهی زیادتر و محافظت از خود،‌ در برابر عوارض اسلیو معده، مطالب مربوطه را در همین نوشته مطالعه نمایید. 

 

8) رازهای انتخاب جراح اسلیو زبردست و با سابقه 

 

بهترین دکتر اسلیو معده در تهران

 

سابقه کار تخصصی در زمینه ویژه یکی از ویژگی‌های جراح اسلیو قابل اعتماد است. 

یکی از چالش‌ های غیر قابل انکار این است که با کدام روش می بایست متوجه شویم پزشک مورد نظر ما در زمینه مدنظر ما مثلاً عمل اسلیو معده دارای سابقه کار مرتبط و تخصصی می‌ باشد. اگر از میزان سابقه جراحی جراح اسلیو خود بپرسید ایشان زمان زمانی که صرف گذراندن دوره طرح و یا کارهای غیر تخصصی نموده یا زمان دانشجویی را نیز جزو سابقه کاری تخصصی خود مطرح خواهد نمود. در حالی که جراح اسلیو با سابقه کار تخصصی، فردی است که حداقل در زمان ۳ سال در زمینه صرفاً عمل اسلیو معده فعالیت تخصصی داشته باشد. 

تشخیص واقعیت در این مورد کار خیلی سختی می‌ باشد. در این نوشته با تحقیقات خیلی از کادر بیمارستان در مورد سابقه کار واقعی و تخصصی پزشکانی که در انتهای نوشته معرفی خواهند شد اطمینان حاصل شده است. 

 

به طور خلاصه جراح اسلیو می‌ بایست دارای سابقه کار تخصصی حداقل به زمان ۳ سال در زمینه صرفاً عمل اسلیو معده باشد. 

 

9) پنج اشتباه فاحش در انتخاب جراح اسلیو: 

1) فالوور زیاد 

در همین مورد می بایست بیان کرد بسیاری از شخصیت‌ های علمی ایران در صفحات اجتماعی حضور نداشته و از راه‌ های تبلیغاتی برای افزایش فالوور استفاده نمی‌ کنند. بر این اساس تعداد دنبال کنندگان در شبکه‌ های اجتماعی نمی‌ تواند ملاک انتخاب جراح اسلیو شایسته باشد. 

 

2) مطب شلوغ 

یکی دیگر از معیارهایی که بسیاری از اشخاص که در پی جراح اسلیو مناسب برای عمل لاغری هستند این است که اگر مطب پزشک شلوغ باشد نشان از تبحر زیاد و شایستگی جراح می‌ باشد. حقیقت تلخی می بایست در این فرصت بیان شود تا شما مخاطبین که دلواپسی یافتن جراح اسلیو شایسته را دارید از آن آگاهی یابید. واقعیت اینجاست که بعضی پزشکان وقت‌ های حضور در مطب را ۳ ساعت قبل از ظهر  یا زودتر از زمانی که خود قصد حضور برای ویزیت را دارند تنظیم می‌ کنند. 

 

همین امر باعث شلوغی و ازدحام در مطب و اطمینان زیادتر مراجعین می‌ شود. می‌ توان بیان کرد برای یافتن جراح اسلیو متبحر و متخصص خوبترین و صادق‌ ترین درگاه، تحقیق و پرس و جوی ناشناسانه از کادر درمان بیمارستان که جراح اسلیو مورد نظر در آن فعالیت دارد می‌ باشد. در این نوشته با تحقیق خیلی و اجرای همین ترفند به اطلاعات ارزشمند دست یافته ایم. در انتهای این نوشته به معرفی برترین پزشکان حوزه جراحی لاغری که با پرس و جو‌های خیلی فهرستی از آن فراهم نموده‌ ایم خواهیم پرداخت. 

 

3) ارائه آمار زیاد عمل: 

این واقعیت که اعمال جراحی بدون عارضه و موفق را می‌ توان جزئی از آمار عمل به حساب آورد بر کسی پوشیده نیست بعضی از پزشکان با پذیرش تعداد عمل‌ های زیاد در طول یک روز سعی در بالا بردن آمار برای ارائه سابقه جراحی بالای خود دارند در حالی که از آن تعداد، تعداد خیلی بسیاری از آن ها دچار عارضه پس از عمل می‌ شوند. پس می‌ توان نتیجه گرفت آمار زیاد جراحی قبلی نشان از شایستگی فرد ندارد بلکه آمار جراحی موفق و بدون عارضه مهم است. 

 

4) فعالیت در مرکز ویژه 

می بایست مطلع باشیم که فعالیت و عمل کردن در بیمارستان و مرکزی ویژه نمی‌ تواند علت بر شایستگی بالای جراح اسلیو شما باشد. 

 

5) دریافت هزینه خیلی بالا یا خیلی پایین 

هزینه عمل اسلیو در مراجعه به مراکز تخصصی هر ساله مشخص است و یک بازه اختلاف ۵ میلیونی دارد. می بایست بدانیم که یک جراح اسلیو که صداقت را سرلوحه برخورد حرفه‌ای خود قرار داده است هزینه عمل را در بازه‌ ای که دیگر جراحان مطرح ومعتبر دریافت می‌ کنند را دریافت خواهد نمود. در این نوشته با معرفی شماری از اساتید جراح اسلیو در انتهای نوشته دلواپسی شما عزیزان را مرتفع خواهیم ساخت. 

 

1) دکتر مجتبی احمدی: 

– فوق تخصص جراحی چاقی و لاپاراسکوپی پیشرفته  

– دارای بورد تخصصی عمل اسلیو معده 

 – دارای بیش از 4 سال سابقه کار تخصصی (فقط در انجام عمل اسلیو معده)  

– عضو انجمن جراحان چاقی آمریکا IFSO 

 – انجام اختصاصی بیش از 3000 عمل اسلیو موفق 

 – دارای تیم پشتیبانی متشکل از اشخاص متبحر و دارای آگاهی کافی تا رسیدن به اندام ایده‌ آل. 

 – برای مشاهده نتایج و عکس‌ های قبل و پس از مراجعین سابق و آینده، صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی احمدی را دنبال نمایید.  

– جهت گرفتن تماس و دریافت مشاوره مجانی از درگاه های زیر اقدام نمایید. 

 

صفحه اینستاگرام: drmojtabaahmadii

 

تلفن تماس: 09109093254 

 سایت دکتر مجتبی احمدی: https://rahnamadarman.com/ 

 

2) دکتر محمد ایرانمنش: 

– متخصص جراحی عمومی 

 – دارای 3 سال سابقه در انجام جراحی های مختلف از جمله عمل جراحی کیسه صفرا، جراحی فتق و جراحی چاقی است. 

 

3)دکتر شهریار عزیزی: 

– جراح عمومی 

 – فلوشیپ جراحی های کم تهاجمی 

 – انجام عمل های جراحی مختلف از جمله کیسه صفرا، آشالازی و جراحی های چاقی 

 

توصیه مهم:‌ پیشنهاد می‌ شود پیش از انتخاب پزشک مناسب و قابل اعتماد،‌ نوشته (رازهای انتخاب جراح اسلیو زبر دست و با سابقه) را در اواسط همین نوشته مطالعه نمایید.

 

 

 

منبع : بیتوته

بیشتر بخوانید :

آخرین دیدگاه‌ها